Opvoeders

Van die 54 opvoeders word 37 tans deur die Departement betaal en 18 is Beheerliggaamposte.

Classes and Grades

 

Pre-primary

GRADE R

 

 

H. Bonafede (A)

 

 

J. Geldenhuys (A/E)

 

 

M. Swanepoel (A)

 

 

M. Terblanche (A)

 

 

J. Wilkinson (E)

 

 




Foundation Phase

GRADE 1

GRADE 2

GRADE 3

A. Britz (A)

N. Etzebeth (A)

H. Basson (A)

C. Healley (A)

H. Hanekom (A)

C. Danielz (E)

D. Morkel (E)

A. Kruger (E)

C. Dempster (E)

E. Thiart (A)

A. Louw(A)

M. Engelbrecht (A)

D. Tomas (A)

A. Nel (A)

M. Esterhuizen (A)

D. van Rensburg (A)

S. Nel (E)

M. Fourie (E)

K. van Zyl (E)  HOD

I. Vosloo (A)

M. van der Merwe (A)

 

Intermediate Phase & Senior Phase

GRADE 4

GRADE 5

GRADE 6

GRADE 7

S. Fourie (A)

D. Bath (A)

R. Brand (A)

R. Botha

E. Klue (A)

L. Crous (A)

A. Delport (E)

J. Drotskie (A)

H. Kotze (A)

M. de Jongh (A)

N. du Plessis (A)

N. du Piesanie (A)

S. Oberholzer

W. Esterhuizen (A)

J. Melim (A)

D. Meyer (A)

K. Steenkamp (E)

P. Frick (E)

S. Oosthuizen (A)

G. Oosthuizen (E)

A. Taljaard

H. Kruger (E)

C. van Niekerk (A)

T. Theron

N. van Schalkwyk (A)

A. van Rensburg (A)

R. van Niekerk (E)

J. van der Vyver (A)

Other


M. Boonzaaier-Venter (Arts & Culture);  L. Turketti (Musiek);  C. Kershoff (Elsen-educator);  F. van Graan (Computer literacy);  C. de Kock (Library);  C. Limba (Xhosa);  D. Labuschagne (Sport);  N. Laas (Geboue);  I. von Solms (Music),  C. Brand (Sportorganiseerder);  H. Primo (LO);  C. Jordaan (LO)

Secretaries: K. Carstens (Finance);  A. Smit (Finance);  F. Krieger;  A. Strauss.

Maintenance: T. Carstens (Foreman);  C. Coffens;  L. Dafeti;   C. Fillis;  V. Fredericks;  N. Khaleni;  William Joyisi;  Simon Veliso and Alfred Mnqweni,  Melani Filander,  Tanya Montague, Jocelyn Williams, Avril Goliath

Assistants:  S. Diedericks (Gr1);  T. Diedericks (Gr2);  R. Dippenaar (Gr2);  S. French (Gr4-7);  L. Frey (Gr1)  T. Heyman (Gr1);  C. Krieger (Gr1);  L. Lotter (Gr1);  B. Olivier (Sport);  J. Pretorius (Gr3);  I. Rix (Gr1);  J. Scheepers (GrR);  I. Spogter (GrR);  C. Swart (Gr1);  E. Visser (Gr3)